חוסר סבלנות – האם זו בעיה אמיתית?

טיפול בסימפטומים של מתח, חוסר סבלנות, ועצבים בעזרת טיפול חדשני בפרחי באך

חוסר סבלנות, וסימפטומים רבים אשר כוללים תחתם מתח, עצבנות, לחץ ועוד, הם תופעות וסממנים אשר יכולים להזיק בסופו של דבר לאופן המחייה שלנו ולרמת החיים הכוללות שלנו בצורה רצינית ומשמעותית. למעשה, בן אדם אשר מאופיין בעצבים רבים ובחוסר סבלנות, הוא בן אדם שבסופו של דבר לאנשים אחרים בסביבה יותר קשה להיות במחיצתו, בעיקר כאשר מדובר על שהייה לצידו לאורך זמן רב. עם אנשים כאלה, תמיד יש איזו שהיא הרגשה מסוימת של "הליכה על ביצים" ואיזה תחושה כוללת של מתח ולחץ לידם, שכן הסביבה לרוב חוששת מתגובה בלתי פרופורציונלית של אנשים מסוג זה.

חוסר סבלנות יכול לפגוע בכל תחומים החיים השונים

בסופו של דבר, אנשים חסרי סבלנות הם אנשים שיתנהגו בצורה חסרת סבלנית לכל בני האדם, כולל לאנשים שהם אוהבים כמו – הילדים שלהם, בני הזוג שלהם, משפחה, חברים, וכיוצא מזאת. בעיות בסבלנות יכולות לגרור בעיות קשות בזוגיות, במקום העבודה, וכמובן מבחינה חברתית, שכן אנשים לא אוהבים לשהות בחברה של אנשים חסרי סבלנות לרוב. כיום ישנו טיפל רפואי אלטרנטיבי חדשני, אשר מציע טיפול רציני בבעיות סבלנות ועצבים – טיפול של פרחי באך.

 

מהו טיפול בפרחי באך לבעיות סבלנות ועצבים?

במידה שאתם, או אחד מהקרובים שלכם מעוניינים לטפל במצב של חוסר סבלנות ושל בעיות עצבים, ככל הנראה שטיפול בפרחי באך הוא הטיפול הנכון ביותר, והרלוונטי ביותר עבורכם, או עבור כל קרוב שלכם אשר סובל מבעיות של מחסור בסבלנות. טיפול באך הוא טיפול טבעי לגמרי, כאשר עובדה זו מורידה את החשש של אנשים רבים מתופעות לוואי, אשר נגרמות כתוצאה משילוב של חומרים כימיקליים אשר נמצאים בתרופות שונות בעולם כיום.
טיפול באמצעות פרחי באך הוא טיפול אשר מותאם לכל בן אדם באופן אישי, זאת כאשר תנאי הטיפול והאופי שלו, מוגדרים רק לאחר אבחון פרטני עם המטופל, על מנת להבין לעומק את שורש הבעיה אשר גורר צורת טיפול שונה אצל כל מטופל.

מדוע חשוב לטפל כאשר מופיע חוסר סבלנות?

החיים הם לא כאן ועכשיו. אנחנו לא יכולים לרצות משהו ולקבל אותו באופן מיידי. החיים מלאים מצבים בהם עלינו להפגין אקסטרה סבלנות למשל, כשקבענו תור לרופא או למטפל מסוים ויש עיקוב, אנחנו צריכים לחכות בסבלנות לתור שלנו, בתור לדואר או בתור לקופה בסופר. שאנחנו מחליטים לשפץ את הבית, אנחנו צריכים לחכות שהשיפוץ יסתיים ואי אפשר להאיץ בתהליכים מהסוג הזה. כאשר אנחנו נמצאים למשל במסלול של לימודים, אנחנו לא יכולים לקבל את התואר שלנו באותו רגע. אנחנו צריכים לעבור תהליכים. ולכן, אנשים שאין להם סבלנות, יכולים לחוות קשיים בכל מיני תחומים בחיים שלהם. בזוגיות, בעסקים, בפיתוח קריירה, בהקמת משפחה, בפיתוח וחיזוק מערכות יחסים. סבלנות היא לא רק ערך, סבלנות היא כלי לחיים טובים יותר, בריאים יותר ומתונים יותר. לכן, אם אתם מרגישים שאין לכם סבלנות, אתם צריכים לעבוד על זה. אתם צריכים לטפל בזה. יש היום בנוסף, לפרחי באך עוד מגוון רחב של שיטות שבאמצעותן ניתן לטפל בחוסר סבלנות כמו למשל טיפולים רגשיים מסוגים שונים, טיפול התנהגותי, טיפולים פסיכולוגיים, ריפוי בעיסוק, טיפול באמנות ועוד. ככל שנלמד לחזק ולפתח את הסבלנות שלנו לאורך זמן, ככה יהיה לנו קל יותר במגוון של היבטים. אז לפני שאתם ממהרים, לפני שאתם נלחצים, תנשמו עמוק ותתמקדו בדרך ולא רק במטרה.

יעניין אותך גם:

תפריט נגישות