קיץ חטוב עם גלידות דיאט – הכדור בידיים שלכם

אוהבים גלידה? טוב, מי לא? על כן, במידה והתפריט שלכם מאוזן, הרי שאין שום בעיה לשלב גלידה או גלידות דיאט במהלך היום. זאת בעוד כי אף ניתן לציין כי מבחינה בריאותית, גלידה דווקא נחשבת למאכל יחסית בריא, בהשוואה לנשנושים אחרים. למעשה, בגלידות על בסיס חלב תוכלו למצוא כ-4% חלבון ובמילים אחרות, ארבע גרם חלבון במנה של מאה גרם. חשוב לציין כי איכות החלבון בגלידות השונות אינה נופלת מאיכות החלבון אשר קיימת במוצרי החלב השונים. גם כאשר מדובר על סידן, הגלידות טובות לא פחות ממעדני החלב. 

 

האם חייבים ללכת על גלידות דיאט בלבד?

 

בואו נתחיל בעובדה כי הכל עניין של כמויות שכן, גלידות דיאט הן גלידות אשר מכילות פחות שומן, סוכר וקלוריות, מה שיעניק לכם את האפשרות לאכול כמות גדולה יותר, ואם תרשו לנו לציין? מדובר על אפשרות טעימה לא פחות. על כן, במידה ואתם כאלה שחייבים גלידת שמנת אמיתית, הרי שתצטרכו להסתפק בכמויות קטנות יותר, בהשוואה לצריכה של גלידות דיאט. זאת בעוד כי כאשר מדובר על גלידת שמנת, מנה בגודל של חצי כוס, תכיל פחות מ-150 קלוריות, מה שיכול להתאים בתור ארוחת ביניים, גם במהלך תקופת דיאטה. מנגד, כאשר מדובר על גלידות דיאט, הרי שתוכלו לאכול יותר מכוס שלמה. אוהבים ארטיקים דייט? יש לנו חדשות טובות עבורכם שכן, שלושה ארבעה כאלה נחשבים לארוחת ביניים אחת, כאשר עומדת בפניכם האפשרות לפזר את הארטיקים שלכם לאורך היום. 

 

רגע, מה לגבי גלידריות?

 

בגלידות הסטנדרטיות שתוכלו למצוא בגלידריות אין הרבה קלוריות. למעשה, מדובר על 90 קלוריות עבור מנה של כוס גלידה, בעוד כי קוביית פרוזן יוגורט שממנה מכינים את הגילה מכילה 120 קלוריות בלבד. למעשה, הבעיה העיקרית בגלידריות, טמונה כמובן בתוספות שכן, במידה ואתם מתעדפים בריאות, ההמלצה שלנו תהיה לשלב פירות בלבד כאשר מדובר על תוספות לגלידה. 

 

מחפשים גלידות דיאט שיענו על הצורך שלכם למתוק, ישביעו אתכם, ויאפשרו לכם לשמור על המשקל במהלך עונת הקיץ, אבל לא באמת יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, ההמלצה שלנו תהיה לפנות לצוות המקצועי של חברת מוג'ו עוד היום!

יעניין אותך גם:

תפריט נגישות